پرسنل متخصص

صاناکو با بکارگیری نیروهای متخصص و ارتباط با نخبگان کشوری توانسته است رقیبی برای محصولات خارجی در صنعت آلومینیوم کشور باشد.

ماشین آلات و تجهیزات

در پی تفاهم نامه همکاری های مشترک بین مجموعه صاناکو و سایر همکاران ، این مجموعه جزء محدود شرکت هایی است که می تواند طیف وسیعی از آلیاژهای مختلف آلومینیوم را در اشکال و سایزهای مختلف تولید نماید.

سرعت در کنار کیفیت

امروزه در کشور عزیزمان به خودکفایی کمی در بیشتر محصولات رسیده ایم.تعامل سازنده با همکاران و استفاده از ظرفیت های موردی و منحصر به فرد آنها در کنار پتانسیل های مجموعه ،این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم در کنار سرعت ، محصولی مطابق نظر شما تولید و عرضه نماییم.

در کنار شما هستیم از ایده تا محصول

فعالیت این گروه صرفاً در زمینه تولید محصول نبوده و از مرحله مشاوره به مشتریان در خصوص طراحی اولیه و تدوین نقشه هایی مطابق استاندارد ، طراحی وساخت قالب ، انتخاب مشتریان و راهنمایی بکارگیری از محصول در کنار شما هستیم.

عملیات حرارتی و بسته بندی

کیفیت محصولات پس از تولید اولیه به فرایندهای حرارتی نیز بسیار وابسته است . عملیات حرارتی در ساختار مولکولی مواد قابل مشاهده است که تاثیر بسزایی در خواص متالوژیکی و تکنولوژیکی محصول دارد.حفظ خواص ظاهری نیز در بسته بندی و ارسال حائز اهمیت است. گروه صنعتی صاناکو برای کسب رضایتمندی مشتری این دو مقوله را نیز مورد توجه قرار داده است .

سهولت و امنیت در ارسال محصول

یکی از دغدغه های مشتریان ، نحوه حمل محصول و هزینه های آن از شرکت های تولیدی تا محل مورد استفاده است .مطابق نحوه توافق خرید ، هماهنگی مربوط به زمان ، محل ارسال ، بیمه و سایر موارد مربوطه را به عهده می گیریم.

تماس با ما

آدرس دفتر شرکت : اراک - ابتدای خیابان شهید رجائی - مقابل موسسه مالی اعتباری نور

آدرس کارخانه : اراک - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان  310 

تلفن : 32213865-086 98+   و  32230670-086 98+

فکس : 32230733-086 98+

ایمیل : info@alnovin.com

سایت : www.alnovin.com

 

JoomShaper
X

Right Click

No right click