واحد رنگ پودری :

یکی از روش هایی که در سالیان اخیر در زمینه پوشش محصولات آلومینیومی در ایران رایج گردیده استفاده از ترکیبات پلیمری به صورت پاشش پودرهای پلی استر و اپوکسی-پلی اسنر به روش الکترواستاتیک بر روی 200-180 درجه سانتیگراد می باشد. با توجه به تنوع بی نهایت رنگ ها و طرح های پودر، با این روش می توان به هر گونه نیاز مشتری در انتخاب رنگ دلخواه ایشان پاسخ داد. از طرفی حساسیت کمتر رنگ پودری به میزان کیفیت ساخت سطوح آلومینیومی در مراحل تولید قبلی، استفاده از این گزینه پوشش را در مقایسه با دیگر روش ها آسان تر نموده و در مجموع میزان استقبال مشتریان و تولید کنندگان به این فرآیند پوشش را افزایش داده است.

واحد رنگ پودری گروه صنعتی صاناکو با دارا بودن سه واحد مستقل رنگ پودری به روش الکترواستاتیک دارای مجهزترین خطوط پوشش رنگ بر روی مقاطع و ورق های آلومینیومی در ایران می باشد. تجهیزات در حال بهره برداری در این شرکت از معتبرترین سازندگان خط رنگ در کشور ترکیه تهیه گردیده و امکان پوشش سه رنگ متفاوت در یک زمان را فراهم کرده که در مجموع تولیدی برابر با 50 تن محصولات آلومینیومی در روز را امکان پذیر نموده است.

با توجه به بالا بودن حجم تولید ماشین های واحد رنگ پودری، ابعاد قطعات قابل پوشش در این واحد نیز در نوع خود در ایران منحصر بفرد بوده و با استفاده از کوره های پخت رنگ به طول بیش از 35 متر، این امکان فراهم گردیده است تا مقاطعی به ارتفاع 2 متر، عرض 30 سانتی متر و طول 10 متر در این واحد صنعتی رنگ آمیزی شود.

با عنایت به اهتمام مدیریت در ارتقاء سطح کیفی محصولات و افزایش رضایت مندی مشتریان، استفاده از بهترین رنگ های دنیا در دستور کار این واحد بزرگ تولیدی قرار گرفته و در کنار استفاده از رنگ های داخلی، با اخذ نمایندگی از شرکت آکزونوبل به عنوان بهترین رنگ پودری دنیا، این پودر را در مقیاس وسیعی مورد استفاده قرار داده و با جدیدترین فناوری پاشش و پخت، محصولات خود را به مشتریان عرضه می دارد.

 

 

تماس با ما

آدرس دفتر شرکت : اراک - ابتدای خیابان شهید رجائی - مقابل موسسه مالی اعتباری نور

آدرس کارخانه : اراک - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان  310 

تلفن : 32213865-086 98+   و  32230670-086 98+

فکس : 32230733-086 98+

ایمیل : info@alnovin.com

سایت : www.alnovin.com

 

JoomShaper
X

Right Click

No right click