واحد اکستروژن :

از انجایی که قطعات آلومینیومی متناسب با شکل و اندازه و همینطور آلیاژ آن ، پرس بخصوصی را با قدرت اکسترود و سایز کانتینرمتفاوت ، نیازمند است . این موضوع سبب گردیده است واحد های جزیره ای تولید پروفیل توان تولید هر مقطع الو مینیومی را نداشته باشند و در صورت تولید به جهت عدم اشنایی با تنظیمات و طراحی های مربوطه ، پروفیل آلومینیومی به مشتری با تاخیر زمانی و عدم کیفیت لازم تحویل گردد .

نکته حائز اهمیت در این است که معمولاً ، شرکت های تولیدی کمتر در تمام پارامتر های مربوط به تولید ، شاخص های کیفی لازم را دارا می باشند . و معمولا بیشتر به صورت موردی در یک مرحله دارای کیفیتی به مراتب بهتر از سایر همکارانشان هستند . به طور مثال یک مجموعه فاقد واحد قالب سازی و یا دارای قالب سازی ضعیف است ولیکن در تولید قابلیت ویژه ای دارد که این موضوع سبب می گردد به جهت وجود ساخت قالب نا مناسب تولید نیز با مشکل روبرو گردد. حال در نظر بگیرید محصول شما نیازمند طراحی مناسب ، فولاد با کیفیت ، ماشینکاری ، وایرکات ، اسپارک و ابکاری ، آلیاژ سازی و یا ریخت بیلت با قطر مورد نیاز و یا خرید آلومینیوم از بورس و تست تولید ، استرچ ، ایجینگ و عملیات حرارتی ، برش دقیق ، رنگ و آنادایز و یا بسته بندی و .... و کنترل کیفی دقیق می باشد .

آیا شما مجموعه ای را سراغ دارید که همه ی این قابلیت ها را با هم دارا بوده و بتواند امنیت فکری را از جهت تحویل به موقع وبا کیفیت مورد انتظار مشتری انجام نماید .؟

لذا این خلاء متخصصان ما را بر آن داشت تا با بکارگیری توانمندی های موردی برخی تولید کنندگان و با برنامه ریزی و هماهنگی ، در نهایت محصولی را تولید نماییم که مطلوب مشتری بوده و رضایت خاطر مصرف کننده را فراهم اورد .

لذا با راهکار بیان گردیده و بکارگیری پرس های توان 500 تن تا 4000 تن و با کانتینر های 4 اینچ تا 12 اینچ این قابلیت ایجاد شده است تا بتوانیم با ارائه انواع پروفیل های ساختمانی و صنعتی تا طول 30 متر و قطر 30 سانتی متر پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای صنعت کشور به مقاطع آلومینیومی به میزان 120 تن در روز باشیم.

همچنین وجود تجهیزات پیشرفته از جمله کوره های القایی، کوره ایجینگ برقی به طول 14 متر، میزهای اتوماتیک و همچنین کوره های عملیات حرارتی و واحد قالب سازی و برش کاری دقیق و خدمات cnc بعنوان فرآیندهای تکمیلی باعث گردیده است که اکسترود مقاطع در بهترین شرایط صورت پذیرفته و تنها با دریافت نقشه دلخواه مشتری برای هر گونه آلیاژی از آلومینیوم، در اسرع وقت نسبت به تولید انبوه مقاطع مورد نظر اقدام گردد.

 

تماس با ما

آدرس دفتر شرکت : اراک - ابتدای خیابان شهید رجائی - مقابل موسسه مالی اعتباری نور

آدرس کارخانه : اراک - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان  310 

تلفن : 32213865-086 98+   و  32230670-086 98+

فکس : 32230733-086 98+

ایمیل : info@alnovin.com

سایت : www.alnovin.com

 

JoomShaper
X

Right Click

No right click